Co można zrobić z tym guzem na głowie?
Wczoraj doznałam urazu głowy, mam guza na czole, boli mnie głowa i mam zawroty, bylam w szpitalu na tomografi komputerowej, która nie pokazała zmian pourazowych, Ile takie objawy mogą się utrzymywać, czy mam znowu kontaktować się z lekarzem?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam serdecznie,
skoro tomografia komputerowa głowy nie wykazała żadnych zmian pourazowych, to najprawdopodobniej wszystko jest w porządku, a dolegliwości, które Pani odczuwa znikną wraz z upływem czasu.
Pytanie zadawała Pani dzień po urazie – nie minęło więc wiele czasu. Zazwyczaj dolegliwości bólowe po urazie odczuwane są tuż po zdarzeniu lub dzień po nim.
Czasem jednak zdarza się, że utrzymują się one dłużej – nawet do kilku tygodni. Jeśli jednak badania nie pokazały niczego niepokojącego, to nie ma potrzeby kontaktować się ponownie z lekarzem, chyba że ból zmieni swoje natężenie lub pojawią się inne dolegliwości.
Odpowiedzi ekspertów na podobne pytania innych użytkowników znaleźć można poniżej:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/zawroty-glowy-po-uderzeniu,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-konieczna-jest-wizyta-u-lekarza-po-uderzeniu-w-glowe,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-oznaczaja-bole-glowy-po-uderzeniu.