Co na zniszczone paznokcie?

Dzień dobry. Mój problem dotyczy moich paznokci u rąk. Mam je bardzo zniszczone, prawdopodobnie od pracy w której mam kontakt z detergentami różnego rodzaju. Nie wyglądają one zbyt estetycznie, Sa na nich białe przebarwienia. Bardzo prosze o pomoc. Jakbym mógł poprawić ich wygląd. Pozdrawiam Adrian

Powinien Pan skonsultować się z dermatologiem; oceni on stan płytki paznokciowej i zaleci odpowiednie postępowanie.
Praca z detergentami powinna odbywać się z ochroną dłoni i paznokci.