Co oznacza badanie USG jamy brzusznej?

Prosze o interpretacje mojego USG .Watroba o ziarnistej echostrukturze,niejednorodna,LSO-120mm.W placie lewym widoczna torbiel sr.26mm.Stan po resekcji sledziony i pecherzyka zolciowego.Drogi zolciowe wewnatrzwatrobowe nieposzerzone .Obie nerki typowo polozone,bez zastoju.Widoczne obustrone wzmocnienia ech centralnych.Trzustka jednorodna normoechogeniczna,niepowiekszona. Pecherz moczowy gladki bez ech wewnetrznych.

Lek. Tomasz Budlewski

Ale jakie objawy? Jak przestawiaja się próby wątrobowe w badaniach labolatoryjnych z krwi