Co oznacza ból głowy po kolizji?

Witam. 02.08.2017 mialam kolizję ( uderzenie czołowo boczne obróciło mnie i uderzyłam jeszcze bokiem w murek) , Poczatkowo czułam tylko ból głowy , jednak po dwóch dniach zaczęłam mieć zawroty głowy , wymioty ból głowy i szyi był nie do zniesienia . Pojechałam na sor . tomografia nie wykazała zmian urazowych. skierowano mnie do ortopedy. Ze względy na brak porawy i drętwienie prawej ręki dostałam skierowanie do neurologa. MR wykazało zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej , wysokość i sygnał trzonów kręgów krązków międzykręgowych bez zmian w obrazach mr. Uwypuklający się dokanałowo krązek międzykręgowy c5/c6 równomiernie nieznacznie ugina przednią ścianę worka oponowego. Na pozostałych poziomach nie stwierdzono dokanałowego wypadania krążków. Neurolog stwierdził w trakcie badania że cała prawa ręka jest slabsza, i jest ograniczenie ruchomości szyi . Ubezpieczalnia odmówiła mi odskodowania twierdząc że to zwyrodnienie które juz wcześniej mialam . Czy moga mieć rację ? Dodam że nigdy nie miałam zadnego urazu szyi przed wypadkiem , nigdy mnie nie bolala, nie przeciążam jej .

Zmiany zwyrodnieniowe nie moga być następstwem urazu, powstają na skutek czynników genetycznych oraz stylu życia, powstają powoli, uraz może jedynie ujawnić te zmiany. Taka prawdopodobnie jest argumentacja ubezpieczalni. Pozdrawiam.