Co oznacza ból palca u nogi?

Mam 72 lata 2 lata temu lekarz polecił zrobic mi badania na dne moczanową wynik 8,1mg/dl. Przepisał mi miluritu 100 raz dziennie, po 6 mies. powtorne badania wynik 6,3.nastepne wyniki robie o 6 m. wynik 6,2 , 6,3 Obecnie biore leki, ale mam klopoty z duzym palcen u nogi bol lekkie utrata czucia, paznokec robi sie siny.Czy to tylko dna moczanowa.

Lek. Michał Lenard

Żeby postawić diagnozę konieczne jest zbadanie tego palca. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który osobiście Pana zbada. Pozdrawiam!