Co oznacza ból prawej strony ciała u 25-latki?

Witam. Od jakiegoś czasu boli mnie prawy bok pleców i dosłownie bok ciała w dolnych partiach żeber i przy pukaniu w bok odczuwam pokłówanie , Tak jak by nerka. Robiłam usg jamy brzusznej, które wyszło w porządku całe. Morfologia także w porządku oprócz crp: lekko podwyższone do 5.80, badanie moczu nie wykazało nieprawidłowości oprócz tego że jest lekko mętny i w osadzie są liczne nabłonki i bakterie reszta ok. Kolor słomkowy , ph i ciężar prawidłowy, erytrocytów i leukocytów nie ma. Lekarz stwierdził że badanie moczu może być i nie dał żadnych leków. Nie wiem od czego może być ten ból prawego boku :( Proszę o poradę.

Lek. Michał Lenard

Ból może być spowodowany innymi przyczynami np. brakiem ćwiczeń fizycznych i siedzącym trybem życia. Przyczyną może być też przebyta niedawno infekcja. Prawidłowe badanie moczu i morfologia oraz USG sugerują, że nerka jest zdrowa. Jeżeli ból się utrzymuje sugeruję konsultację u innego lekarza. Pozdrawiam!