Co oznacza ból stopy podczas ruchu?

Witam. Od jakiegoś miesiąca boli mnie kiedy prostuje stopę w okolicach kostki i powyżej (przednia cześć nogi lewej) Myślałam, że to może od noszenia balerinek, byle lekko za luźne wiec musiałam popracować palcami, żeby nie spadały. Nie wykluczam, że to nadal jest przyczyną. Co prawda balerinek już nie nosze, ale może miesięcy jakiś się naciągnął? Bol jednak staje się coraz bardziej dotkliwy. Przy dotykaniu tego miejsca nic nie boli, tylko jak nieodpowiednio ułożę stopę. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele. ze względu na nieswoisty charakter opisywanych zmian bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć. proponuję udać się do lekarza rodzinnego.