Co oznacza ból żołądka i zaparcia?

Witam,mam pytanie,boli mnie żołądek i po prawej stronie brzucha.Dzisiaj miałam usg wykluczono kamienie,mam zaparcia i na usg było widać zapchane jelita.Dostalam leki metoclopramidum 3 razy dziennie i mesopral. Czy te leki są bezpieczne?bo lista skutków ubocznych przeraża.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeżeli leki nie byłyby konieczne to nie byłyby zapisane