Co oznacza duszność po ablacji?

Witam , jestem po drugiej ablacji RF ektopii komorowej , moje pytanie dotyczy leków , mam stwierdzone nadciśnienie 1 stopnia , przed i po ablacją brałem betablokery (6 rodzajów) i po każdym czuje sie tak samo - jakbym dostał "obuchem w głowę" czyli mocniejsze lub słabsze uczucia : ucisk lub mrowienie z tyłu głowy , duszność , kłucie serca i w klatce piersiowej , zaburzenia równowagi i widzenia , senność. Ten sam efekt w mniejszej skali mam po lekach na nadciśnienie które teraz biorę ponieważ ciężko mi sie funkcjonuje po betablokerach. Pytanie to czy muszę znaleźć idealny lek czy mam tak się objawia nietolerancja na jakiś składnik? Bez leku ciśnienie "na spokojnie" /- 150/95. Mam stwierdzone hashimoto (tsh 3,4 ,ft3 3,31 ,ft4 0.99 ,antytpo 837) nie biorę hormonów , i mam stwierdzony mostek mięśniowy GPZ w koronarografii. Czekam na pomocne sugestie.Co oz

Lek. Michał Lenard

Konieczne będą wizyty kontrolne u kardiologa, który w miarę możliwości będzie próbował modyfikować leczenie, aby zmniejszyć jego objawy niepożądane. Pozdrawiam!