Co oznacza dużo wód płodowych w ciąży?

Witam jestem 25 tygodniu ciąży i dziś miałam USG ciąży i lekarz wykrył że nerki nie są jak powinne być, nerki wygladaja jak podkowe tak to ujął. I druga sprawa mam dużo wód plodowych jest wielowodzie Mam 31 lat jestem spanikowana boję się co dalej będzie

Lek. Michał Lenard

Obraz nerek może być spowodowany zaburzeniami rozwojowymi płodu, należy pozostawać pod opieką swojego ginekologa i stosować się do jego zaleceń. Pozdrawiam!