Co oznacza guzek pod skórą na kręgosłupie?

Dzień dobry mam pod skórą na kręgosłupie taki jakby guzek dość twardy nie chce nic się wydostać ani żadna ropa ani nic boli przy dotykaniu i ogółem ma zabarwienie czerwone na zewnątrz robię okłady rumiankiem polecam woda utleniona smarowalam oxycortem nic nie pomaga tak wygląda jakby chciało coś wyjść na zewnątrz a nie może

Lek. Tomasz Budlewski

wskazańa wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnej ocenie.lekarz określi dalsze postępowanie