Co oznacza jasny stolec u dziecka i gorączka?

Synek 3.5 roku od poniedziałku goraczkuje, 38-38.5 wraz z zaczerwienionym gardłem.Diagnoza wirus.Otrzymał argentin t do gardła, calcium,ketotifen. W środę dołożono sumamed forte i nebudd,pecto drill. Dzis zrobił jeden jasny i luzniejszy stolec. Dodatkowo daje synkowi lakcid. Goraczka w czwartek wzrastala co 5 godzin. Nazamiennie podawałam pedicetamol 2,4 ml i ibum forte 3.75 tak zalecił lekarz pediatra. Teraz goraczkuje co 10 godzin....czy swiadczy to o poprawie? I co z tym jednym stolcem?

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli objawy są nadal proszę koniecznie ponownie zgłosić się do lekarza pediatry.