Gorączka i stosowanie leków przeciwgorączkowych u rocznego dziecka

Witam. Moja córeczka, 12 miesięcy, 10, 5 kilo od wczorajszego wieczora goraczkuje. Podaje naprzemian paracetamol ( pedicetamol lub efferalgan czopki ) z ibuprofenem ( ibum lub ibufen czopki)dziś jest bardzo pobudzona i pełna energii jak nigdy. Już dawno powinna spać a nie może się wyciszyć. Czego to może być przyczyna ?

Witam. Podwyższenie temperatury może wynikać z ząbkowania lub infekcji. Dziecko powinien obejrzeć pediatra który przeprowadzi bezpośrednie badanie.