Co oznacza kłucie pod pępkiem?

Pomocy ! Pomóżcie .. Od 3 dni boli mnie strasznie brzuch pod pępkiem takie kłócie w pierwszy dzień tak strasznie mnie bolało że nie mogłam wstać nawet z łóżka na drugi dzień współżyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia i również bolało ale mniej i kolejnego dnia to samo tylko troszkę bolało i czuje raz po prawej raz po lewej stronie bóle do miesiączki jeszcze 6 dni strasznie się martwię co to może być czy to ciąża czy choroba jakaś , a i podczas oddawania moczu piecze mnie pęcherz i dość często korzystam z łazienku na oddanie moczu . Pomocy !!!! Dodam że zapalenie pęcherza mam już jakieś kilka miesięcy z przerwami i wcześniej nie miałam tak .

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani objawy mogą wynikać właśnie z zapalenia pęcherza moczowego, ale bóle w okolicy pępka mogą również wskazywać na choroby przewodu pokarmowego czy układu rodnego. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego w celu wstępnej diagnostyki i leczenia.