Co oznacza łagodne wyżłobienie prawej kości skroniowej i klinowej?

U syna taki Wynik Mr: Jednorodna torbieli pajęczynówki przedniej części środkowego dołu czaszki po stronie prawej o wymiarze AP ok 2,4cm wypełniająca cały wymiar górno- dolny i dwuboczny dołu czaszki ( 3,6x 3,6cm) komunikująca ze szczeliną boczną Sylwiusza i zbiornikiem podstawnym. Łagodne wyżłobienie prawej kości skroniowej i klinowej. Niewielkie modelowanie bieguna prawego płata skroniowego. Czy to duza torbiel?Neuroch.pow. nam ze do obserw.,przesw.glowe co pol roku.Chce pozn.Panstwa zda

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze zeby lekarz neurochirurg mogl sie wypowiedziec powińien obejrzeć badanie mri aby moc sie wypowiedziec.