Co oznacza lordoza zniesiona, nadłamanie wyrostków ościstych trzonów IV, V?

Witam moim problemem są zwrotamy głowy, zaburzenia wzroku, bóle żył szyi, bóle potylicy promieniujace na całą głowę i drewniane rąk. Tomograf głowy i usg dopplera wyszły dobrze natomiast rtg kręgosłupa szyjnego wyszło lordoza zniesiona nadłamanie wyrostkow oscistych trzonow IV, V. Mam pytanie czy przez to mogę być taka strasznie osłabiona bez energii. Proszę o odpowiedź na pytanie. Serdecznie pozdrawiam

A jaki jest poziom witaminy D-OH, powinno być 40 jeżeli jest mniej to najlepiej stosować preparat w aerozolu do buzi z koalicji dr Ratha.