Co znaczą bóle głowy z zawrotami?

Witam serdecznie mam 26 lat bóle głowy z zwrotami. Mój lekarz twierdzi że to nic takiego dostałam silne leki pi których czułam się jak na karuzeli. Bez rtg i innych badań. Często też bardzo się poce szczególnie na twarzy. Ale teraz np idąc z dzieckiem na spacerze gdyby nie wozek to bym się przewróciła. Do tego jestem wiecznie zmęczona. Proszę o pomoc bo juz nie wiem co robić. Czy zmienić lekarza?

Objawy dystonii neuro-wegetaywnej, ale pewnikiem trzeba zrobić EEG oraz oznaczyć sobie poziom witaminy D3-OH w razie wyniku poniżej 40 mikrogramów konieczna suplementacja( najlepszy jest preparat z Koalicji Dr Ratha w aerozolu) prosze napisać co wyszło w wynikach i dalej doradzę co robić bajko1@wp.pl

Witam!
Kontakt z psychiatrą, neurologiem lub psychologiem. Przedstawione przez Panią objawy często występują przy nerwicach i wówczas leczenie jest nieco inne od standardowego.
Powodzenia
W. Łuczkowski.