Co oznacza niedobór witaminy D i badsań krwi?

Witam robiłam wszystkie badania . Mam niedobór witaminy D mialam 18 a powinno byc w przedziale 75 czy to mozliwe ze: . Ogólnie biore codziennie Hux D3 2000 . Ale bardzo bola mnie kosci rak i nog oraz czuje czasem drętwienie w tych czesciach . Czasami ledwo chodze Jakis czas mialam przerwe Ze nie bolaly mnie kosci . Teraz bola jeszcze bardziej niz wczesniej . Zostaly mi ostatnie 2 tabletki tej witaminy . Co mam robic dalej bo nie wiem sama ?

Powinno być 40 mikrogramów, celowa suplementacja, najlepiej preparatem z koalicji Dr Ratha - aerozol do j ustnej 3xdz 3 psiknięcia