Co oznacza łoysko na przedniej ścianie w ciąży?

Witam, jestem w 14tc ciąży , lekarz powiedział , że łożysko jest na przedniej ścianie oraz , że dochodzi do blizny po CC , czy jest w takim razie ryzyko , że zrośnie się z blizną po cesarskim cięciu?

może to niestety grozić przedwczesnym porodem, albo wcześniejszym rozwiązaniem ciąży z powodu zagrożenia pęknięcia macicy. Proszę rozmawiać z ginekologiem - nie wiem jak dawno temu było poprzednie CC