Co oznacza nieco uwypuklony cień prawej wnęki, prawdopodobnie naczyniowy?

Czy to rak? Proszę o poradę w sprawie wyniku badania rtg kl. piersiowej PA. Lewy Bok: W rzucie tylnego odcinka 7 żebra drobny, dobrze wysycony guzek o szer ok 3 mm. Śródpiersie nieposzerzone. Nieco uwypuklony cień prawej wnęki, prawdopodobnie naczyniowy. Sylwetka serca powiększona. Jamy opłucnowe bez cech płynu. Mam 58 lat i martwi mnie guz i cień, proszę o poradę w tej sprawie. Czy to rak?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna Diagnostyka i sądze wykonanie badania TK klatki piersiowej. Proponuję udać się do lekarza chorób płuc