Co oznacza niepokojący odgłos z pięty podczas podnoszenia nogi?

Dzien dobry. 2 tygodnie temu mialam mala kontuzje tj. skrecenie i naderwanie stawu skokowego. Nosze orteze, bol mam juz delikatny. Jednak przy kazdym wykonywaniu kroku z chwila podnoszenia piety jest glosne "Pykanie" w stawie skokowym. Ortopeda nic na to nie mowi. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy kierowac się zaleceniami lekarza badającego Ew wykonać usg stawu skokowego i następnie konsultacja lekarza ortopedy