Co oznacza ognisko narastającego i utrzymującego się wzmocnienia kontrastowego?

jestem po badaniu RM piersi czy mam się obawiać tego wyniku . W piersi prawej na godz 9 - Rt 9 2 b ognisko narastającego i utrzymującego się wzmocnienia kontrastowego o wym. 5x3 mm - w opisie badania MR piersi z dnia 08.06.2016r 6x4mm - zmiana o łagodnym charakterze. Poza tym obu piersiach zmian ogniskowych ani stref wzmocnienia kontrastowego podejrzanych o złośliwość nie stwierdza się. WNIOSKI: BIRADS 2 - badanie bez cech procesu złośliwego. pozdrawiam kodalska

Witam , tłumaczenie zjawiska czy znaczenia występowania ogniska wzmocnienia kontrastowego wymagałoby zbyt długiego i mało zrozumiałego wykładu! Proszę skupić się na wniosku opisu: "badanie bez cech procesu złośliwego" i pozostawać pod stałą opieką ginekologa , pozdrawiam , z.żurawski