Co oznacza oszczędny tryb życia po embolizacjach?

Witam mam zabezpieczonego jestem po kilku emblizacjach naczyniaka mózgu . Naczyniak jest zabezpieczony. Na wypisie ze szpitala pisze oszczedny tryb życia . Nie wiem jak to rozumieć ? Pracuje jako sprzedawca i jest to praca z wysiłkiem . Chciałabym się coś więcej dowiedzieć na ten temat . Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej byłaby pracy nie fizyczna. Co do dokładnego postępowania warto udac się do lekarza prowadzącego leczenie aby moc wytłumaczyć co i jak