Co oznacza piekący ból w pochwie podczas stosunku?

Witam. Choruje na PCOS. Niedawno mialam badania u ginekologa, z usg wszystko dobrze , cytologia tak samo wszystko dobrze. Aczkolwiek od jakiegos czasu seks nie sprawia mi przyjemnosci. Kiedy dochodzi do zblizenia po chwili zaczynam odczuwac pieczacy ból w pochwie. Trwa tylko podczas stosunku. Czy to moze byc cos niepokojacego? Mam stalego partnera od 5 lat. Ale ostatnio przeszlismy kryzys... Dziekuje za odpowiedz z gory.

Witam,
Czy ból ten pojawia się po raz pierwszy podczas trwania tej relacji? Na czym polegały ostatnie problemy w związku?
Podejrzewałabym dyspareunię, proszę się zgłosić do seksuologa aby to potwierdzić.