Jak leczyć dyspaurenię u kobiety?

Mam objawy bol podczas stosunku przy kazdej pozycji na dodatek mam srednie krwawienie po stosunku ale nie zawsze przy dotyku strasznie mnie boli bol kujacy bylam u ginekologa badania wszystko okej cytologi nie mialam bo powiedziala ze nie potrzebna . Bylam tez u sexuologa stwierdzil dyspareunie Prosze o pomoc

Dzień dobry!

Leczenie dyspareunii zazwyczaj opiera się o psychoterapię (prowadzi psycholog seksuolog/ psychoterapeuta) i leczenie farmakologiczne (prowadzi ginekolog/ ginekolog seksuolog).

Pozdrawiam!