Co oznacza plamisty zanik kostny w wyniku badania RTG?
RTG szyjnego odcinka kregoslupa wykazal plamisty zanik kostny -czy to grozne?

MĘŻCZYZNA, 70 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Mogą one wynikać ze zmian osteoporotycznych, ale wynik powinien zostać oceniony przez lekarza zlecającego badanie, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!