Co oznacza pogłębiona lordoza i drobna osteofitoza krawędziowa?
Zrobilam rtg kregoslupa L-S AP + bok i otrzymalam opis poglebiona lordoza i drobna osteofitoza krawedziowa .Mam 55 lat czy to zwiazane jest z wiekiem jak mozna zapobiec dalszemu rozwojowi

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Tak są to zmiany związane z wiekiem, sugeruję wizytę w Poradni Rehabilitacyjnej, gdzie zaleca odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam