Co oznacza pulsowanie skroni po przebytej sepsie?

Pół roku temu wróciłam ze szpitala po przebytej sepsie. Pojawiło się kilka problemów przez wyjałowienie organizmu. Od dwóch miesięcy mam dokuczliwy problem, z którym boje się już zgłosić do lekarza by nie uznali mnie już za histeryczkę. Mam pulsowanie prawej skroni, które jest już dość irytujące plus odczucie jakby krew? spływała mi po skroni jednakże w momencie którym dotykam tego miejsca czuje że to się dzieje od środka ogranizmu. Czy może być to coś poważniejszego i do kogo mam się zgłosić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lek rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć