Co oznacza pulsowanie w lewym uchu?

Dzień dobry. Otrzymałem wyniki z przeprowadzonej tomografii komputerowej głowy (kontrast). Prosiłbym o jakieś dalsze wskazówki/porady co do wyników badania. Wyniki są następujące: - układ komorowy nieco asymetryczny (PKB szersza) nieposzerzony nieprzemieszczony; - niewielka torbiel pajęczynówki w okolicy bieguna przedniego płata skroniowego prawego o wym 25 x 10mm; - przestrzenie podpajęcze prawidłowe; - prawidłowy obraz TK kory i struktur podkorowych; - zmian ogniskowych w mózgowiu nie stwierdza się; - prawidłowy obraz TK uwidocznionych kości mózgoczaszki. Niewielkie pogrubienie śluzówek w sitowiu i zatoce szczękowej lewej; - Wnioski - prawidłowy obraz KT mózgowia. Występujące dolegliwości: - pulsowanie w lewym uchu; - szybkie drętwienie kończyn (w szczególności palce u rąk); - drganie lewej gałki ocznej; - zaburzenia słuchu; - zaburzenia mowy (zapominanie podczas rozmowy niektórych wyrazów); - pulsowanie żyły na lewym płacie skroniowym. Badania okulistyczne wypadły prawidłowo. Badanie EEG głowy wykazało jakąś nieprawidłowość związaną z rozchodzeniem się fal theta. Bardzo proszę o odpowiedź. M 24 lata

Idź do okulisty i przebadaj się w kierunku SM, boreliozy i tocznia układowego-przeciwciała ANA, komórki LE, przeciwciała ENA , przeciwciała anty-dsDNA. Oznacz RF czynnik reumatoidalny w klasie IgM oraz JgG i IgA. Oraz przeciwciała anty -CCP i napisz lub idź do reumatologa z tymi wynikami.