Co oznacza taka biała wydzielina w 21 tygodniu ciąży?

Dzień dobry, jestem w 21 tygodniu ciąży. Złapałam delikatną infekcję pochwy. Lekarz zlecił mi aplikowanie kremu dopochwowego Izovag i 2x dziennie Clotrimazolum. Izovag aplikuję na noc, lecz następnego dnia mam wrażenie, że cały dzień ten krem ze mnie wypływa. Mocz jest mętny, na papierze widzę biały krem. Co mam z tym robic?
KOBIETA, 27 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry,

Po założeniu odpowiednio globulki do pochwy, po nocy globulka może wyciekać z pochwy. Takie objaw nie powinien Panią niepokoić, ponieważ jest to naturalny proces i nie wpływa na skuteczność działania produktu.

Można w tym czasie stosować wkładki,które należy często wymieniać.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska