Co oznacza taka diagnoza po upadku ze schodów?

Witam. Mój tato trafił do szpitala po upadku z kamiennych schodów. Pogotowie go zabrało i zrobiono mu tomografię gdzie wyszło że ma kilka krwiaków na przednim płacie. Przetransportowano go do drugiego szpitala gdzie jego stan się znacznie pogorszył i nie był świadomy w tejże chwili. Zrobiono mu kolejna tomografię gdzie wyszło że jeden urósł do większych granic i od razu go operowano. Obecnie śpiączka i lekarze jedyne co mówią to bardzo ciężki stan neurologiczny ale stabilny. Ma 68lat. Jak rozumieć bardzo poważny stan neurologiczny i jak wgle rozumieć jego stan gdzie dodają ze stabilny aczkolwiek 2 doba dochodzi jak jego stan stoi w miejscu?

Witam! Usunięto narastającego krwiaka. Stabilność w tym układzie polega na tym, że zatrzymano tendencję do pogorszenia. Aktualnie należy czekać z nadzieją na poprawę. Lekarze wrocławscy dadzą sobie radę, ale nie wszystko od nich zależy. Powodzenia W. Łuczkowski.