Co oznacza taki wynik CT głowy?

Witam. Mam 56 lat. Wykonane CT głowy wykazało odcinkowe poszerzenie przestrzeni plynowych przymózgowych w płatach czołowych. Poza tym wszystko prawidłowe. Co może oznac

Witam! Z wiekiem dochodzi do lekkiego zaniku tkanek C.U.N. To może brzmieć niepokojąco, ale w zasadzie jest to proces normalny. Istotną sprawą jest jakość i nasilenie. W Pani opisie brak tych danych, czyli wygląda, że nie jest źle. Pozdrowienia. W. Łuczkowski.