Co oznacza ten obraz mózgu u 37-latki?

Witam, Na jednym opisie USG Pani dr napisała „struktury OUN : symetryczne półkule mózgowe, sierp mózgu ciągły, układ komorowy mózgu nieposzerzony” Wiec wyglada to jak dla mnie, że struktury są prawidłowe. W dniu dzisiejszym miałam zrobione kolejne badanie i Pani dr wpisała „uwidoczniono nieprawidłowości w zakresie OUN: sierp mózgu ciągły”. Ponieważ nie znalazłam nigdzie informacji a lekarza mam za 2 tyg chciałam zapytać czy „sierp mózgu ciągły” to źle czy dobrze? Z góry dziękuje za odpowiedz

??? USG czy TK czy MRI GŁOWY ?? Dlaczego robione ??? Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu.