Co oznacza ten opis Holtera u 51-latki?

Proszę o interpretację mojego Holtera serca. Podczas wykonywanego badania zarejestrowano 97081 Qrs'ów. W trakcie badania rytm zatokowy z HR 55-145/min w dzień i 46-101/min w nocy. Średnia dobowa 77/min. 13 pojed ExSV Pojedyncze okresy tachykardii zatokowej z HR do 145/min w godz.dziennych Bez komorowych zaburzeń rytmu Bez pauz większych 2,0s, zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

W tym badaniu zwraca uwagę zbyt duża częstość akcji serca okresowo,zwłaszcza w dzień,ale równiez w nocy.Niestety konieczne jest badanie Pani,żeby wyjaśnić dlaczego tak jest,dlaczego występuje mówiąc bardziej fachowo sympatykotonia.O zaburzeniu przewodzenia śródkomorowego świadaczy poszerzenie zespołów komorowych.Czy to występuje i ewentualnie dlaczego tez powinno się wyjaśnic przy badaniu lekarskim i w 12- odprowadzeniowym ekg.