Co oznacza ten powiększony węzeł chłonny bez gorączki?

Witam, gdy wróciłem z zagranicy 1 luty 2017, to zachorowałem nie wiem czy to była angina czy co to było ale gorączka, powiekszony węzeł chłonny po lewej stronie szyi, leczyłem się naturalnie, czosnek, cytryny, miód, no i tabletki alliofil, choroba przeszla węzły w normie. Po tygodniu wezęł znowu powrócił po lewej stronie szyi, bez gorączki, bez żadnych objawów choroby no i trzyma sie do dzisiaj, czasami mam lekkie "szczypanie" wczoraj wszystko w normie dzisiaj znowu powrot, o co chodzi ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka. Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.