Co oznacza uciskowy ból z lewej strony brzucha?

Witam ! od wczoraj dokucza mi ból brzucha z lewej strony w okolicy z 6 cm od pępka i ciut nizej. ból jest taki uciskowy. Przy chodzeniu ból się nasila nogi się robią ciężkie robi i się duszno i zbiera mi się na wymioty. Gdy tylko mi się porządnie odbije to ból mija. Na leżaco i siedząco bólu nie odczuwam....noc też minęła spokojnie mimo iż spalam na każdym boku i na brzuchu. Nadminiam iż mam 39 lat, stosowałam dietę oparta na graperfriutach, mięsie i warzywach. od 2 tyg jem normalnie wszystko.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć