Co oznacza uczucie ciężkości nóg u 40-latki?

Mam 40 lat. Od prawie 7 lat mam ciezkie nogi i rece. Wchodzenie po schodach powoduje bol. A wieszanie firanek rowna sie prawie z niemozliwym. Wyniki badan nic nie pokazuja. Biore wit.d k. Mocze stopy w soli epsom. Nie na wiele sie to zdaje. I do tego bardzo czesto w nocy mam dreszcze bez powodu. Juz dluzej nie moge. Co mam robic??? Moja kondycja nie jest zla nie mam nadwagi. Nie pale a alkohol to sporadycznie. Bede wdzieczna za jaka kolwiek wskazowke. I tarczyca tez jest ok. Pozdrawiam

Witam
Prawdopodobnie ma Pani przemęczony organizm, niedobory witaminowe. Brak nadwagi nie świadczy o tym że dobrze się Pani odżywia. Proponuję wizytę u dietetyka.