Co oznacza wodnista biegunka i brak okresu?

Witam od kilku tyg mam biegunke nie wodnista i robie tylko rano dwa razy jem zawsze wszystko to samo do tego zaczelam brac witaminy i bralam tabletki antyconcepcyjne ale tylko 2tyg bo zle sie po nich czulam od tego chyba momentu pojawila mi sie ta biegunka do tego nie mialam okresu tylko wczesne plamienia trwaly 7 dni byly jasne a na okolo nich jakby braz i ropa okresu brak nowy mie.i 2 mialam okropny bol plecow i podbrzusza do tego uprawialismy seks bezzabezpieczenia

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana podstawowa diagnostyka. proponuję oznaczyć poziom beta hcg i udać się do lekarza rodzinnego