Co oznacza wynik badania płuc u dziecka?

Witam! Wczoraj zrobili badanie rtg synu 10 lat. Już 8 dni przyjmuje antybiotyki(amoksiklaw, nstępnie klacid). Wyniki są taki: odczynowe poszerzenie cienia lewej wnęki. widoczny miąższ płucny bez wyraznych zagęszczeniu . czy to oznacia, że antybiotyk nie pasuje?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u pediatry i zestawienie powyższego wyniku z objawami klinicznymi i Ew rozszerzenie diagnostyki