Co oznacza wynik badania płuc u dziecka?
Witam! Wczoraj zrobili badanie rtg synu 10 lat. Już 8 dni przyjmuje antybiotyki(amoksiklaw, nstępnie klacid). Wyniki są taki: odczynowe poszerzenie cienia lewej wnęki. widoczny miąższ płucny bez wyraznych zagęszczeniu . czy to oznacia, że antybiotyk nie pasuje?

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczna wizyta u pediatry i zestawienie powyższego wyniku z objawami klinicznymi i Ew rozszerzenie diagnostyki