Co oznacza wynik badania śledziony?

Witam, w badaniu usg śledziona długości 110 mm, grubość 41 mm czy to prawidłowy wynik? lekarz napisał,że jest niepowiększona w usg wspomniał jedynie,że na granicy normy, natomiast wszędzie piszę,że ma być poniżej .

Witam , prawidlowa wielkość śledziony jest osobniczo zmienna i zależy m.innymi od fizjonomii czlowieka. Podane wyniki są wg mnie w granicach normy. Szczególy proszę omówić z lekarzem , który zlecił badanie! z.żurawski