Co oznacza wynik biopsji cienkoigłowej - mikrofagi bezpostaciowe, kwasochłonne masy.

Wykonano mi biopsję cienkoigłową ( MG)piersi prawej. Proszę o interpretację wyniku badania: Mikrofagi. Bezpostaciowe, kwasochłonne masy.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może biopsja nie była na tyle celowana żeby pobrać odpowiedni materiał , dalsze postepowanie w zależności od wyników badań dodatkowych , proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie