Co oznacza wynik morfologii 14-miesięcznego dziecka?

Witam Mój synek ma 14 miesiecy zaniepokoily mnie jego wczorajsze wyniki badan a dokladnie: Crp 22.4 mg/l (norma labor. 0-1.6) Monocyty 1627 /mm3 ( norma 200 - 100) Eosinofile 0 /mm3 ( norma 100 - 800) Reszta jest w normie mocz też czysty. Dodam też że mój synek jest na 3 antybiotyku w przeciągu miesiąca. W tym czasie miał zapalenie ucha środkowego do tego zapalenie gardła i grupę żołądkowa. Jego waga albo delikatnie spada albo utrzymuje się na takim samym poziomie. Czy to może być coś poważnego? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Crp
Może np wynikać z ustępującego już stanu zapalnego konieczna wizyta u pediatry po zapoznaniu się ze wsystkimi wynikami będzie można coś więcej powiedzieć