Co oznacza wynik MR 30-latki?

Witam właśnie dostałam wynik rezonansu i nie bardzo rozumiem. Proszę o pomoc: Badanie kręgosłupa L-S wykonane na odcinku Th10-S3, w sekwencji TSE, TIRM, w obrazach T1 i T2-zależnych wykazuje niewielką wypukline pierścienia włóknistego krążka międzykręgowego L5/S1, nie powodującego ewidentnego ucisku korzeni nerwów rdzeniowych. Wymiar strzałkowy kanału kręgowego mieści się w na tym poziomie w granicach normy i wynosi ok.14.5mm. Na pozostałych poziomach lędźwiowych uchwytnych zmian wewnątrzkanałowych nie uwidoczniono. Drobne guzki Schmorla w płytkach granicznych trzonów kręgów Th12-L3. Wrodzone torbiele pajęczynówki na poziomie S3 o wymiarach ok.21x8.4 mm i 14.3x 7.8 mm. Dodam tylko,że odczuwam bardzo silne bóle w dolnej partii pleców. A w nocy bardzo boli mnie obszar pod żebrami ku dole. Zatykający ból. Proszę o pomoc z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyzzsze badanie aby na jego podstawie i lacznie z bezpośrednim badaniem lekarskim określić odpowiednie dalsze postepowanie