Co oznacza wynik MR głowy 38-latki?

Witam.opis MR głowy:w istocie białej okół.czołowej-okołokomorowe niespecyficzne ognisko hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i dark-fluid środków.6 mm-do obserwacji ,badania kontrolnego, zaakcentowane przestrzenie okołonaczyniowe Virchowa-Robina obustronnie w strukturach głębokich półkul mózgu,reszta bez zmian.W MR kręgosłupa szyjnego zmiany zwyrodnieniowe,zwyrodnieniowo-wytwórcze,wypukliny okrężne lub centralne z modelacja worka oponowego, przewężeniem kk i zniesieniem rezerwy płynowej przedniej -mizliwy kontakt z korzeniami nerwowymi, zniesienie lordozy z wytworzeniem wtórnej kyfozy, rdzeń bez zmian ogniskowych.Dodam iż badanie robione było ze względu na bóle głowy i szyi,zawroty głowy ,bóle oczu i problemy wówczas ze wzrokiem.Doszly problem z prawa ręka , ból i brak siły mięśniowej,bóle ucha bez zmian zapalnych i ogólne jakby przeczulica prawej strony twarzy i głowy.Jestem 11 lat po leczeniu cytostatykami i radioterapii szyi,części głowy i śródpiersia.Dodam iż po leczeniu choruje na nadciśnienie i artytmie serca.Wizyte lekarska mam pod koniec września.Zdziwilo mnie szybki opis badania gdzyz miałam czekać około 10 dni a wyniki przysłano niespełna dwie doby po badaniu.Czy mogę spokojnie czekać na termin wizyty(mąż troszkę panikuje dlatego pytam

Trudno powiedzieć bez badania Pacjenta i zapoznania się z pełną dokumentacją i wynikami badań! Ważny też stan ogólny, obciążenia chorobowe, ogólna kondycja, sprawność. Radzę stosować się do zaleceń Lekarzy leczących. Przeszłość onkologiczna, inne schorzenia, nadciśnienie tętnicze
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna z pełną dokumentacją , wynikami badań .
MRI głowy i kregosłupa szyjnego do interpretacji klinicznej : "opis MR głowy: w istocie białej okół.czołowej-okołokomorowe niespecyficzne ognisko hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i dark-fluid środków .6 mm-do obserwacji , badania kontrolnego, zaakcentowane przestrzenie okołonaczyniowe Virchowa-Robina obustronnie w strukturach głębokich półkul mózgu, reszta bez zmian. W MR kręgosłupa szyjnego zmiany zwyrodnieniowe, zwyrodnieniowo-wytwórcze, wypukliny okrężne lub centralne z modelacja worka oponowego, przewężeniem kk i zniesieniem rezerwy płynowej przedniej - możliwy kontakt z korzeniami nerwowymi, zniesienie lordozy z wytworzeniem wtórnej kyfozy, rdzeń bez zmian ogniskowych" . Zmiany zwyrodnieniowe, przeprost z patologiczną kyfozą kręgosłupa. Pozdrawiam i zapraszam