Co oznacza wynik rezonansu magnetycznego i pogłębienie lordozy?

Po rezonansie magnetycznym kręgosłupa,otrzymałam wynik "Pogłębienie lordozy pogranicza l/s z tzw."ostrym" ustawieniem kości krzyżowej.Zaburzenia statyki kręgosłupa lędzwiowo-krzyżowego".Co to dokładnie oznacza?Czy wystarczy rehabilitacja?Jestem na silnych środkach przeciwbólowych z zaleceniem leżenia.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja lekarza neurochirurga i lub ortopedy . Opis nie wskazuje na przyczyne dolegliwości bólowych sadze ze konieczna dalsza diagnostyka