Co oznacza wynik rezonansu magnetycznego i pogłębienie lordozy?
Po rezonansie magnetycznym kręgosłupa,otrzymałam wynik "Pogłębienie lordozy pogranicza l/s z tzw."ostrym" ustawieniem kości krzyżowej.Zaburzenia statyki kręgosłupa lędzwiowo-krzyżowego".Co to dokładnie oznacza?Czy wystarczy rehabilitacja?Jestem na silnych środkach przeciwbólowych z zaleceniem leżenia.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Wskazana konsultacja lekarza neurochirurga i lub ortopedy . Opis nie wskazuje na przyczyne dolegliwości bólowych sadze ze konieczna dalsza diagnostyka