Co oznacza wynik RTG kręgosłupa młodego mężczyzny?

Witam mam 22 lata mężczyzna odebrałem dzisiaj opis badania Rtg odc. L-S Kręgosłupa i wyszło pogłębienie fizjologiczne lordozy z prawie poziomym ustawieniem kości krzyżowej i początkowe zmiany zwyrodnieniowe w postaci nierówności blaszek granicznych prosiłbym o wyjaśnienie czy mam sie czego bać czy też nie od ponad pół roku biore tabletki diclac 0.75 mg bo nie jestem wstanie normalnie funkcjonować.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u neurologa/neurochirurga/ortopedy i odpowiedni dalszy proces diagnostyczno- leczniczy