Co oznacza wynik RTG klatki piersiowej 42-latki?

Na zdjęciu rtg klatki piersiowej mam napisane nadprzeponowo po stronie prawej cień wielkości 16 mm, po kolejnym zdjęciu owalny cień opisywany w porzednim badaniu odpowiada najpewniej sumacji cieni. Co to może znaczyć? Czy powinnam dalej to diagnozować ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza chorób płuc. po ocenie zdj rtg będzie można zdecydować o odpowiednim dalszym postępowaniu.