Co oznacza wzmożony rysunek oskrzelowy?

Witam nie moge siać od miesiąca po godzinie dziennie suchośc w gardle cały czas stoi duzo palilem rzuciłem poce sie cały w nocy do tego suchy kaszel z krwiąjak tylko zasnę drętwieja dłonie i uda rtvg płuc wzmożony rysunek oskrzelowe lekarz rodzinny na pogotowiu nie mogą mi pomoc :( ratunku ludzie prosze pomóżcie

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Mimo wszystko powinien Pan poszukać pomocy u lekarza. Ktoś , kto dokładnie Pana zbada i zbierze wywiad powinien Pana pokierować na dalszą diagnostykę. Niestety tutaj jest za mało informacji, abym mogła Panu coś więcej doradzić. Może Pan się udać do swojego lekarza rodzinnego, który dalej Pana pokieruje.