Co oznacza zgaga i czarne nitki w flegmie?

Witam. Od dłuższego czasu (kilka miesięcy) w gardle cały czas zalega mi flegma, której nie idzie odchrząknąć, przy jakiejkolwiek próbie mam silny atak kaszlu, po którym ciężko mi się oddycha. Czasem w ślinie mam jakieś brązowe albo nawet czarne nitki lub grudki. Dodatkowe objawy to częsta zgaga i ból w klatce piersiowej, ból podbrzusza przed wypróżnieniem, który mija po. Wychodzące ósemki mogą mieć jakiś związek z tą flegmą? Do jakiego lekarza się zgłosić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć