Co oznacza zniesienie fizjologiczne lordozy?

Witam moj problem to zawroty glowy w pozycji lezacej i chodzacej Ustepuja i po kilku dniach wracaja Rtg kregoslupa szyjnego Zniesienie fizoligiczne lordozy Dyskopatia c4 c5 zwezenie c5c6 osteofity rtg ledzwiowo -krzyzowy Zbiesienie fizologiczne lordozy Wysokisc trzonow i orzesterzeni miedzy kregowych zachiwana Zdaza mi sie ze ucho mi sie zatyka raz jedno raz drugie ale mija i przy tym mam rowniez zawroty glowy Prosze mi napisac co moze byc przyczyna zawrotow ? Moze to nowotwor mozgu? Co powoduje zawroty Prosze odpisac

Do pełnej konsultacji , konieczne badanie, obejrzenie wyników badań. Ocena stanu Pacjenta, trybu życia, pracy; obejrzenie RTG i innych wyników badań, chorób współistniejących etc... Pozdrawiam i zapraszam